test

Opinie klientów

Przeczytaj opinie Klientów o ośrodku SuliCamp.

Wspaniałe miejsce. Domki bardzo klimatyczne i przedewszystkim czyste, pościel pachnąca na czym zależy większości z nas. 🙂 pani Ula w recepcji bardzo przyjemna i pomocna, ceny są adekwatne do warunków. Super! To dopiero luty a wspomnienia już mamy dzięki wam! Polecam z całego serca. 🙂

Marika

Piękny zadbany kemping z miłą obsługą nad jeziorkiem u podnóża Ślęży. Super miejsce wypadowe na rowery czy wyjście w góry. Przyjechaliśmy wieczorem i nie było problemu z dłuższym pobytem następnego dnia. Super czyste toalety. Cisza i spokój ale pewnie też ze względu na termin bo przypuszczam że w sezonie jest tłoczno bo miejsce bardzo atrakcyjne. Miejsce na ognisko i możliwość kupienia drewna.

Anna S.

Fantastyczny kemping, wszystko w jak najwyższym standardzie. Widać czujne oko gospodarza, z przyjemnością wrócimy

Piotr

Miejsce spotkań

SuliCamp to miejsce dla wydarzeń, spotkań i nawiązywania przyjaźni. SuliCamp emanuje przyjaznym klimatem sprzyjającym nawiązywaniu nowych przyjaźni oraz tworzeniu niepowtarzalnej atmosfery. Poznaj nowych ludzi, delektując się fantastycznymi wydarzeniami w otoczeniu pięknej przyrody i relaksującej atmosfery naszego ośrodka.

Nadchodzące wydarzenia

To top