Aparthouse

Pobyt w domku o standardzie VIP w ośrodku wypoczynkowym SuliCamp to luksusowe doświadczenie, oferujące najwyższy komfort i ekskluzywne udogodnienia w pięknym, naturalnym otoczeniu.

Aparthouse SuliCamp

1 aparthouse

1 aparthouse

6 miejsc noclegowych w Aparthousie

6 miejsc noclegowych w Aparthousie

Cennik Aparthouse

Pobyt w Aparthouse

Opłata za nocleg za jedną dobę przy pobycie minium 2 doby.

Aparthouse
- 4 osobowy
480 zł
Aparthouse
- 6 osobowy
680 zł
Dodatkowa osoba w domku50 zł
Opłata za psa/kota15 zł
Parking15 zł
Opłata miejscowa od osoby za każdy dzień pobytu2.5 zł
Rozliczenie energii - wg. licznika2.5 zł kWh
Opłata serwisowa
(dotyczy domków)
100 zł / pobyt
Kaucja (zwrotna) - domek500 zł

Zarezerwuj nocleg Aparthouse

Plan Aparthouse

Plan Aparthouse

Aparthouse - położenie w ośrodku

Aparthouse - położenie w ośrodku
Najczęściej zadawane pytania - Aparthouse

Poniżej przedstawiamy najczęściej pojawiające się pytania odnośnie pobytu w naszym ośrodku. Nasza Obsługa Klienta chętnie odpowie na wszystkie Twoje dodatkowe pytania :)

Opinie klientów

Przeczytaj opinie Klientów o ośrodku SuliCamp.

Piękny zadbany kemping z miłą obsługą nad jeziorkiem u podnóża Ślęży. Super miejsce wypadowe na rowery czy wyjście w góry. Przyjechaliśmy wieczorem i nie było problemu z dłuższym pobytem następnego dnia. Super czyste toalety. Cisza i spokój ale pewnie też ze względu na termin bo przypuszczam że w sezonie jest tłoczno bo miejsce bardzo atrakcyjne. Miejsce na ognisko i możliwość kupienia drewna.

Anna

Fantastyczny kemping, wszystko w jak najwyższym standardzie. Widać czujne oko gospodarza, z przyjemnością wrócimy

Piotr

Wszystko uzależnione jest od oczekiwań. Z racji doświadczenia karawanigowego z czystym sumieniem mogę polecić Wszystkim ten kemping. Jest położony fantastyczne. Dla lubiących spokój, obcowanie z przyrodą, spacery, wędrówki ( Ślęża, polecam szlak czerwony i żółty ), – marzenie. Teren duży dobrze przygotowany, parcele z prądem i wodą, częściowo utwardzone. Sanitariaty czyste, ciepłej wody pod dostatkiem, trochę mało miejsca do zmywania, ale to szczegół. Właściciele i obsługa na medal 👍 SUPER. Dużo udogodnień, zlewnia brudnej wody, nieczystosci, tankowanie, to standard. Na terenie mały zbiornik wodny, plaża, bar, pole do siatkówki, sauna i bania. Ceny umiarkowane. Bardzo POLECAM.

Irek

Miejsce spotkań

SuliCamp to miejsce dla wydarzeń, spotkań i nawiązywania przyjaźni. SuliCamp emanuje przyjaznym klimatem sprzyjającym nawiązywaniu nowych przyjaźni oraz tworzeniu niepowtarzalnej atmosfery. Poznaj nowych ludzi, delektując się fantastycznymi wydarzeniami w otoczeniu pięknej przyrody i relaksującej atmosfery naszego ośrodka.

Nadchodzące wydarzenia

To top